Britt Franklin

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Kontaktperson
Bekkestua
Lederverv
Tittel:
Kontaktperson
Poststed:
Bekkestua
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
54
-112
2025
Lysaker
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
54
Resultat:
-112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00 %
54
-112
2025
Lysaker
0.00 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Lucullus Trading As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
54
Resultat:
-112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Espen Arthur Franklin's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Britt Franklin's roller
Fiona Valerie Franklin-Duarte's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Britt Franklin's roller
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Espen's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem
Fiona's rolle:
Styreleder
Britt's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
100.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
100.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
100.00%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
100.00%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
100.00%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
100.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
100.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
872 000
743 000
2025
Lysaker
100.00%
620 891
8 867
2025
Oslo
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Lysaker
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
100.00%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
98.93%
355 000
11 855 000
2025
Arendal
52.48%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
50.00%
228 000
1 462 000
2025
Bergen
33.47%
228 000
1 462 000
2025
Høvåg
33.33%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
31.43%
228 000
1 462 000
2025
Alta
30.00%
0
2 190 000
2025
Molde
20.00%
872 000
743 000
2025
Gardermoen
20.00%
228 000
1 462 000
2025
Oslo
13.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Overhalla
11.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Isdalstø
10.58%
24 555 000
48 834 000
2024
Namsos
9.26%
154 000
6 083 000
2025
Kirkenes
8.09%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
7.17%
9 731 000
2 973 000
2024
Fornebu
6.62%
355 000
11 855 000
2025
Oslo
5.71%
24 555 000
48 834 000
2024
Ås
5.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
5.36%
24 555 000
48 834 000
2024
Lærdal
4.83%
228 000
1 462 000
2025
Namsos
4.76%
228 000
1 462 000
2025
Leka
4.72%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
4.65%
154 000
6 083 000
2025
Kopervik
4.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Steinkjer
3.68%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
3.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
2.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Hamar
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
2.62%
24 555 000
48 834 000
2024
Bulandet
2.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
2.32%
0
17 000
2025
Oslo
2.25%
24 555 000
48 834 000
2024
Gaupne
1.97%
24 555 000
48 834 000
2024
Førde
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Korgen
1.34%
872 000
743 000
2025
Oslo
1.32%
228 000
1 462 000
2025
Sistranda
1.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.21%
24 555 000
48 834 000
2024
Verdal
1.09%
228 000
1 462 000
2025
Jøa
0.91%
355 000
11 855 000
2025
Lyngdal
0.75%
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.70%
24 555 000
48 834 000
2024
Skulestadmo
0.67%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.47%
24 555 000
48 834 000
2024
Ringebu
0.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Årland
0.33%
228 000
1 462 000
2025
Trondheim
0.28%
24 555 000
48 834 000
2024
Askim
0.28%
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.27%
24 555 000
48 834 000
2024
Eidsvoll
0.17%
24 555 000
48 834 000
2024
Vassenden
0.16%
24 555 000
48 834 000
2024
Rauland
0.15%
8 377 000
8 201 000
2025
Oslo
0.14%
24 555 000
48 834 000
2024
Moen
0.13%
24 555 000
48 834 000
2024
Harstad
0.12%
8 377 000
8 201 000
2025
Finstadjordet
0.09%
154 000
6 083 000
2025
Frekhaug
0.08%
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Elverum
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Sandvika
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.04%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Alvdal
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Fredrikstad
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Bergen
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Lysaker
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Froland
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Kongsberg
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Gjensidige Mobility Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Norge AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Pensjonsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hydro Aluminium AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hydro Energi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hydro Kapitalforvaltning AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Industriforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Lokal Forsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Malling Core Plus Ii Feeder As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Nas Eire Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nordic Semiconductor Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Crew Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Reward As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Wf Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salmar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Dåfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Farming AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Ocean As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Settefisk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar-Tunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Living Lab As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Samtrygd As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor Communication Ii AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Digital Infrastructure Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Forsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Growth Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Gti AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Kb AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Mobile Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Networks Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Shared Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor Maritime As
Prosent:
98.93
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Icelandic Salmon As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Hellesund Fiskeoppdrett AS
Prosent:
33.47
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvåg
Mcg As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Kvalfjord Eiendomsselskap AS
Prosent:
31.43
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Airport Coordination Norway AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Malm Biogass As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Overhalla Servicebygg AS
Prosent:
13.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Overhalla
Landbrukets Eigedomsselskap AS
Prosent:
11.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Isdalstø
Midvest I AS
Prosent:
10.58
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Namsos
Datakortet AS
Prosent:
9.26
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kirkenes
Signord As
Prosent:
8.09
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Axxelerator As
Prosent:
7.17
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Toppindustrisenteret As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mimiro Holding As
Prosent:
5.71
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ås
Geoproceeds As
Prosent:
5.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Lærdal Energi As
Prosent:
5.36
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lærdal
Namdal Investor AS
Prosent:
4.83
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Leka Industriselskap AS
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leka
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aski AS
Prosent:
4.65
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kopervik
T:Lab As
Prosent:
4.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Steinkjer
Norinnova Invest AS
Prosent:
3.68
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Norinnova As
Prosent:
3.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Klosser Innovasjon As
Prosent:
2.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Lerøy Bulandet As
Prosent:
2.62
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bulandet
Svs Melhuset AS
Prosent:
2.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Sats Asa
Prosent:
2.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
17 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Luster Energiverk AS
Prosent:
2.25
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Gaupne
Fjord Invest Såkorn As
Prosent:
1.97
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Førde
Helgeland Industriutvikling As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Helgeland Invest As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
As Skog Partner
Prosent:
1.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Korgen
Norsk E-Fuel As
Prosent:
1.34
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
1.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tindved As
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Verdal
Seierstad Servicebygg AS
Prosent:
1.09
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jøa
Lister Nyskaping AS
Prosent:
0.91
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.75
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Voss Golfbaner AS
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Skulestadmo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gudbrandsdal Industrier AS
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ringebu
Samnanger Bladlag AS
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Årland
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bøndenes Hus Askim As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Askim
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
As Eidsvold Blad
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eidsvoll
Jølster Skisenter As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vassenden
Rauland Turist AS
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Rauland
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nasjonalt Senter For Nordlandshest /Lyngshest As
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moen
Kupa As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Harstad
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Gløde Utvikling As
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Frekhaug
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
AS Østlendingen
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Elverum
Norconsult Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandvika
Norsk Naturgjødsel As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Salmar ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alvdal
Europris Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fredrikstad
Sparebank 1 Smn
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Til Fotball As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Mowi Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Orkla ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Arendal Lufthavn Gullknapp AS
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Froland
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kongsberg
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger