Jan Wilhelm Rolland

Ikon av en person
Mann ( f. 1942 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1942 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
450
230
2025
Eiksmarka
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
450
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
450
230
2025
Eiksmarka
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
450
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.03 %
2 525
8 604
2025
Lærdal
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
60.00 %
450
230
2025
Eiksmarka
Eierskap
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Lærdal Energi As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
2 525
Resultat:
8 604
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Zenta Invest AS
Prosent:
60.00 %
Driftsinntekter:
450
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Jacob Carsten Rolland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jan Wilhelm Rolland's roller
Varamedlem
450
230
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jacob's rolle:
Varamedlem
Jan's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 559
175
2025
Lærdal
100.00%
1 275 164
13 729
2025
Hønefoss
100.00%
721 067
36 196
2025
Narvik
100.00%
518 324
4 708
2025
Fredrikstad
100.00%
16 726
-6 324
2024
Sogndal
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
619 026
2 819
2025
Geilo
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
34.00%
5 976
405
2025
Bergen
15.00%
122 299
6 558
2025
Lærdal
11.89%
35 103
-3 144
2025
Arendal
11.11%
11 645
-2 249
2025
Skedsmokorset
11.11%
24 575
10 268
2025
Lærdal
10.00%
81 374
9 189
2025
Sogndal
10.00%
259 524
70 099
2025
Vik I Sogn
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
6.08%
90 931
77 551
2025
Narvik
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
1.42%
2 525
8 604
2025
Lærdal
1.19%
22 064
422
2025
Bergen
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.47%
112 150
3 961
2025
Bergen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Grandavegen 4 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 559
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Kraftriket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 275 164
Resultat:
13 729
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Polar Kraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
721 067
Resultat:
36 196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Smart Energi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
518 324
Resultat:
4 708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Sognenett It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 726
Resultat:
-6 324
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sogndal
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Ustekveikja Energi AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
619 026
Resultat:
2 819
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Kvemma Kraft As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
5 976
Resultat:
405
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Sev As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
122 299
Resultat:
6 558
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Green Norway As
Prosent:
11.89
Driftsinntekter:
35 103
Resultat:
-3 144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Atb-nett AS
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
11 645
Resultat:
-2 249
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Sognekraft Fiber As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
24 575
Resultat:
10 268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Sognenett AS
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
81 374
Resultat:
9 189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Sygnir As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
259 524
Resultat:
70 099
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vik I Sogn
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Yve As
Prosent:
6.08
Driftsinntekter:
90 931
Resultat:
77 551
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Lærdal Energi As
Prosent:
1.42
Driftsinntekter:
2 525
Resultat:
8 604
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Validér As
Prosent:
1.19
Driftsinntekter:
22 064
Resultat:
422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim