Anton Fredrik Klaveness

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-141
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-141
2025
Oslo
0.04 %
123 622
-31 705
2025
Oslo
Eierskap
As Spectra
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

-
Eric Alexander Svenkerud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anton Fredrik Klaveness's roller
Styremedlem
0
-141
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eric's rolle:
Styremedlem
Anton's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-3 295
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
71 156
18 208
2025
Kristiansand S
100.00%
0
380
2025
Haugesund
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
1.27%
13 081
-568
2025
Stavanger
0.36%
24 813
6 430
2025
Kristiansand S
0.13%
34 594
13 895
2025
Haugesund
Digital Logistics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Optilift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
71 156
Resultat:
18 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Reach Subsea Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ennox Technology As
Prosent:
1.27
Driftsinntekter:
13 081
Resultat:
-568
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Voca AS
Prosent:
0.36
Driftsinntekter:
24 813
Resultat:
6 430
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund