Ståle Einar Laugen

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Sandnes
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Sandnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.00 %
256
-3 902
2025
Oslo
0.00 %
6 616
-166 001
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eqva Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Next Biometrics Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 616
Resultat:
-166 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker