Mats Eriksen Opheim

Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Utenlandsk bedrift
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
232 829
39 002
2025
Skien
0.00 %
0
-42 290
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Firi As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
232 829
Resultat:
39 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

-
Maria Marta Molinas Cabrera's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Mats Eriksen Opheim's roller
Styreleder
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Marie Laukli Aaslund's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Mats Eriksen Opheim's roller
Styremedlem
Styremedlem
Simon Ulrik Kvalheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Mats Eriksen Opheim's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Maria's rolle:
Styreleder
Mats's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marie's rolle:
Styremedlem
Mats's rolle:
Styremedlem
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Simon's rolle:
Styremedlem
Mats's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
1.92%
232 829
39 002
2025
Skien
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Firi As
Prosent:
1.92
Driftsinntekter:
232 829
Resultat:
39 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker