Oda Elisabeth Engelsgjerd Nes

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1994 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1994 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1 738
2025
Tananger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-1 738
2025
Tananger
Eierskap
Smyren Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
114 990
-11 865
2025
Tananger
100.00%
323
-557
2025
Tananger
50.00%
0
-30
2025
Tananger
33.33%
1 681
423
2025
Stavanger
32.33%
180
-2 753
2025
Stavanger
25.00%
4 885
-5 955
2025
Tananger
16.79%
4 993
-4 479
2025
Sandnes
15.74%
4 649
-22 838
2025
Nærbø
11.39%
6 053
-4 276
2025
Stavanger
10.00%
0
-2 035
2025
Tananger
10.00%
0
-12 766
2025
Tananger
10.00%
311
-229
2025
Sola
9.34%
0
-25 997
2025
Oslo
2.41%
27 328
1 652
2025
Sandnes
0.61%
266 554
21 872
2025
Stavanger
Hydra Well Intervention As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
114 990
Resultat:
-11 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tailor Home As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
323
Resultat:
-557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Ekko Rental As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Skarnes Næringspark As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 681
Resultat:
423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wahlberg Industrier As
Prosent:
32.33
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-2 753
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Read Ansa Top Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
4 885
Resultat:
-5 955
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Leak Detector As
Prosent:
16.79
Driftsinntekter:
4 993
Resultat:
-4 479
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Blue Lice As
Prosent:
15.74
Driftsinntekter:
4 649
Resultat:
-22 838
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nærbø
Tidewave Medical As
Prosent:
11.39
Driftsinntekter:
6 053
Resultat:
-4 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ekko Invest As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 035
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Emo Invest AS
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Sassas As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
311
Resultat:
-229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Hydrawell Holding As
Prosent:
9.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 997
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Golf Management AS
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
27 328
Resultat:
1 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Viking Fotball As
Prosent:
0.61
Driftsinntekter:
266 554
Resultat:
21 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger