Gunnar Hansen

Ikon av en person
Mann ( f. 1938 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1938 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Brandbu
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Brandbu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.55 %
0
0
2025
Oslo
0.56 %
56
-262
2024
Tiller
0.14 %
24
308
2025
Kristiansand S
0.84 %
0
-146
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
1.23 %
0
-5
2025
Kongsvinger
Eierskap
Easylend As
Prosent:
0.55 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Moore Group As
Prosent:
0.56 %
Driftsinntekter:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Osl Hub As
Prosent:
0.14 %
Driftsinntekter:
24
Resultat:
308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Premium Nordic Holdings As
Prosent:
0.84 %
Resultat:
-146
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Respondo As
Prosent:
1.23 %
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Eva Oppen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Hansen's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Inge Asbjørn Indset's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Hansen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Unni Berit Hågensen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Hansen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eva's rolle:
Styremedlem
Gunnar's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Inge's rolle:
Styremedlem
Gunnar's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Unni's rolle:
Styremedlem
Gunnar's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 413
-2 396
2023
Tiller
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
0
-3
2025
Kristiansand S
98.03%
202
-408
2023
Tiller
83.34%
32 013
10 849
2025
Oslo
81.79%
3 310
-2 685
2025
Tiller
58.03%
0
0
2024
Bergen
3.53%
56
-262
2024
Tiller
1.69%
0
-146
2024
Oslo
1.05%
0
7 141
2025
Oslo
0.49%
1 458
815
2025
Røyken
0.31%
0
0
2025
Oslo
0.03%
0
-98
2024
Tiller
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Moore Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 413
Resultat:
-2 396
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Visund Kapital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Moore Partners As
Prosent:
98.03
Driftsinntekter:
202
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Nef Kapitalforvaltning As
Prosent:
83.34
Driftsinntekter:
32 013
Resultat:
10 849
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Unit Forsikring As
Prosent:
81.79
Driftsinntekter:
3 310
Resultat:
-2 685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tiller
Captar AS
Prosent:
58.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Moore Group As
Prosent:
3.53
Driftsinntekter:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Premium Nordic Holdings As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-146
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Nef Gruppen As
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Life Holding As
Prosent:
0.49
Driftsinntekter:
1 458
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyken
Easylend As
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norkapital Holding AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker