Andreas Paulsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-2
2025
Ski
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
0
-49 926
2025
Sandnes
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
50.00 %
0
-2
2025
Ski
0.00 %
24 000
56 000
2025
Paradis
0.00 %
0
62 230
2025
Skudeneshavn
Eierskap
Ascenium Holding As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-49 926
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kaizer Invest As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Scana Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 000
Resultat:
56 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis
Solstad Maritime Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
62 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Kristian Loraas's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Andreas Paulsen's roller
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem
Kristian's rolle:
Styreleder
Andreas's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49 926
2025
Stavanger
100.00%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
100.00%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
72.54%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
54.03%
6 508
-36 805
2024
Myre
50.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
50.00%
6 508
-36 805
2024
Longyearbyen
40.00%
6 508
-36 805
2024
Stamsund
0.95%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
0.78%
6 508
-36 805
2024
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
Ascenium As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49 926
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre