Lars Dencker Nielsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 748
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 748
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
1 748
2025
Oslo
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
Eierskap
Dencker Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
13.57%
275
-4 380
2025
Flekkefjord
0.92%
0
1 748
2025
Oslo
0.87%
0
1 748
2025
Fredrikstad
0.11%
0
1 748
2025
Oslo
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.01%
0
1 748
2025
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kinetech As
Prosent:
13.57
Driftsinntekter:
275
Resultat:
-4 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flekkefjord
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.92
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Athlera As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Ml 33 Invest As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo