Bate Eiendomsutvikling As

Org.nr: 980126331
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
-42
2025
Stavanger
11.00 %
0
-2 231
2025
Avaldsnes
100.00 %
0
0
2025
Stavanger
50.00 %
0
-3 498
2025
Kristiansand S
34.00 %
0
-94
2025
Avaldsnes
100.00 %
1 089
-437
2025
Stavanger
15.00 %
0
-2 301
2025
Sandnes
34.00 %
0
-280
2025
Avaldsnes
39.00 %
222
-5 192
2025
Stavanger
100.00 %
0
0
2025
Stavanger
50.00 %
39 261
1 122
2025
Bryne
50.00 %
29 232
2 323
2025
Nesøya
100.00 %
0
0
2025
Stavanger
100.00 %
0
0
2025
Stavanger
100.00 %
40
-262
2025
Stavanger
50.00 %
0
-1 607
2025
Stavanger
Eierskap
100Meterskogen Bolig As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aksdalsvatnet Utvikling As
Prosent:
11.00 %
Resultat:
-2 231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Brattebøbekken Bolig As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Dvergsnesåsen As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-3 498
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Gartneritomt As
Prosent:
34.00 %
Resultat:
-94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Hillevågsveien 17 Næring As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 089
Resultat:
-437
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jørpeland Utviklingsselskap As
Prosent:
15.00 %
Resultat:
-2 301
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Lebakken Torg As
Prosent:
34.00 %
Resultat:
-280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Møllekvartalet As
Prosent:
39.00 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-5 192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nuten As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
R1 Bolig 550 As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
39 261
Resultat:
1 122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Strandhagen Horten As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
29 232
Resultat:
2 323
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Støperigata Næring As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Torger Carlsens Gate As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Uldal Eiendom AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vabua Invest As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-7
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-3
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-46
2025
Avaldsnes
100.00%
0
-20
2025
Avaldsnes
100.00%
0
-107
2025
Avaldsnes
100.00%
0
-50
2025
Avaldsnes
100.00%
9 224
4 910
2025
Stavanger
100.00%
6 495
-6 348
2025
Stavanger
100.00%
41
-65
2025
Stavanger
100.00%
178
-2 654
2025
Avaldsnes
100.00%
76 937
1 818
2025
Trondheim
100.00%
90
2 224
2025
Avaldsnes
50.00%
0
-14
2025
Trondheim
50.00%
95 035
2 101
2025
Trondheim
Dvergsnesåsen B23 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Dvergsnesåsen B24 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Gartneritomten Utbygging As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Lebakken Torg Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Lebakken Torg Næring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Lebakken Torg Utbygging As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Mølle Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 224
Resultat:
4 910
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mølle Næring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 495
Resultat:
-6 348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mølle Parkering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
41
Resultat:
-65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Skogkanten As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
178
Resultat:
-2 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Vabua Park As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
76 937
Resultat:
1 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vannkant As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
90
Resultat:
2 224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Vabua Bolig As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vabua Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
95 035
Resultat:
2 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim