Durabo As

Org.nr: 996324052
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
90.00 %
0
-38
2025
Trondheim
22.67 %
46 810
3 276
2025
Trondheim
31.48 %
25 968
-419
2025
Trondheim
50.00 %
0
-101
2025
Trondheim
100.00 %
0
0
2025
Trondheim
100.00 %
0
-4
2025
Trondheim
50.00 %
0
-8
2025
Trondheim
Eierskap
Duras As
Prosent:
90.00 %
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Public Control Management As
Prosent:
22.67 %
Driftsinntekter:
46 810
Resultat:
3 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Qondor As
Prosent:
31.48 %
Driftsinntekter:
25 968
Resultat:
-419
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ras As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Svever Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trh Venues As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tsar As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-11
2025
Trondheim
100.00%
350
35
2025
Trondheim
100.00%
4 595
118
2025
Trondheim
100.00%
37
15
2025
Trondheim
100.00%
Trondheim
100.00%
Trondheim
100.00%
10 726
1 607
2025
Trondheim
66.67%
0
1 474
2025
Trondheim
66.67%
13 000
780
2025
Trondheim
60.00%
103 908
3 077
2025
Trondheim
56.67%
3 515
292
2025
Trondheim
56.67%
0
-11
2025
Trondheim
56.67%
131 333
5 558
2025
Trondheim
50.00%
4 481
126
2025
Trondheim
50.00%
0
10
2025
Trondheim
48.00%
161
-17
2025
Trondheim
37.50%
44
-130
2025
Trondheim
24.99%
12 730
45
2025
Eggkleiva
10.00%
46 810
3 276
2025
Trondheim
1.65%
12 251
5 806
2025
Oslo
Event Support As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Muvs AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
350
Resultat:
35
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Pcm Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 595
Resultat:
118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rentalgruppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
37
Resultat:
15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Slv9 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Trondheim
Svever As
Prosent:
100.00
Poststed:
Trondheim
Vekst Kantine & Catering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 726
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Musto As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Pcm Utleie As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
13 000
Resultat:
780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Event & More As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
103 908
Resultat:
3 077
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
E&M Company As
Prosent:
56.67
Driftsinntekter:
3 515
Resultat:
292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trh Stage As
Prosent:
56.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trondheim Stage As
Prosent:
56.67
Driftsinntekter:
131 333
Resultat:
5 558
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Sjøtroll As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 481
Resultat:
126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vekst Gruppen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Pcm Tech As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
161
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trondheim Concerts As
Prosent:
37.50
Driftsinntekter:
44
Resultat:
-130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trappvask As
Prosent:
24.99
Driftsinntekter:
12 730
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eggkleiva
Public Control Management As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
46 810
Resultat:
3 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Dsd Explore As
Prosent:
1.65
Driftsinntekter:
12 251
Resultat:
5 806
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo