Holmaas AS

Org.nr: 982206154
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
2 669
334
2025
Revetal
50.00 %
0
7 248
2025
Revetal
30.02 %
728 484
104 512
2025
Revetal
0.24 %
-1 027
-7 363
2025
Oslo
50.00 %
0
4 218
2025
Sandefjord
10.00 %
6 022
23 313
2025
Sandefjord
10.00 %
11 192
4 156
2025
Sandefjord
25.00 %
60 588
6 267
2025
Våle
15.00 %
46 353
4 006
2025
Våle
Eierskap
Bispeveien 1500 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 669
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Haukeveien Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
7 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Revac AS
Prosent:
30.02 %
Driftsinntekter:
728 484
Resultat:
104 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Turnstone Private Equity Fund Iii As
Prosent:
0.24 %
Driftsinntekter:
-1 027
Resultat:
-7 363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tønsberg Kontoreiendom As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
4 218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Varro Kapitalpartner As
Prosent:
10.00 %
Driftsinntekter:
6 022
Resultat:
23 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Varro Vekstpartner As
Prosent:
10.00 %
Driftsinntekter:
11 192
Resultat:
4 156
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Vs Element As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
60 588
Resultat:
6 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våle
Vs Stålbygg As
Prosent:
15.00 %
Driftsinntekter:
46 353
Resultat:
4 006
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våle

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
26 815
4 628
2025
Sandefjord
100.00%
Sandefjord
100.00%
502
-6
2025
Sandefjord
100.00%
26 472
13 922
2025
Revetal
100.00%
10 536
2 054
2025
Sandefjord
100.00%
7 590
2 914
2025
Sandefjord
100.00%
407
52
2025
Sandefjord
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
-3
2025
Oslo
100.00%
0
-5
2025
Sandefjord
100.00%
0
0
2025
Sandefjord
100.00%
0
0
2025
Sandefjord
69.31%
0
184 373
2025
Sem
58.30%
0
2 923
2025
Sandefjord
50.00%
0
-57 444
2025
Sandefjord
50.00%
750
-406
2025
Revetal
50.00%
750
-383
2025
Revetal
33.35%
0
-447
2025
Oslo
27.00%
25 343
484
2025
Sandefjord
8.80%
0
-48
2025
Oslo
8.69%
0
-25 905
2025
Sandefjord
6.78%
1 860
-218
2025
Tønsberg
3.95%
0
-1 250
2025
Sandefjord
0.11%
0
-2
2025
Oslo
0.07%
728 484
104 512
2025
Revetal
0.00%
0
-11
2025
Sandefjord
Egenesgården As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 815
Resultat:
4 628
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Formio Ansatte As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandefjord
Grev Wedelsgate 10 Parkering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
502
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Haukeveien 11 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 472
Resultat:
13 922
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Nedre Langgate 19 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 536
Resultat:
2 054
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Nedre Langgate 37 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 590
Resultat:
2 914
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Nedre Langgate 41 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
407
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Turnstone Iii Co-Invest I As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Turnstone Iii Invest Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Varro Invest 4 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Varro Invest 5 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Varro Invest 6 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Evelon Holding As
Prosent:
69.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
184 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Staud Gruppen As
Prosent:
58.30
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 923
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Forefront Holdco As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-57 444
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Holmaas Tomteutvikling Nordvest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
-406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Holmaas Tomteutvikling Sydvest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
-383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
View Group Holding As
Prosent:
33.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-447
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Team Security AS
Prosent:
27.00
Driftsinntekter:
25 343
Resultat:
484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Explore View Holding As
Prosent:
8.80
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Varro Invest 2 As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 905
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Stasjonen Business Lounge As
Prosent:
6.78
Driftsinntekter:
1 860
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Varro Invest 3 As
Prosent:
3.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
View M-invest As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Revac AS
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
728 484
Resultat:
104 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Revetal
Staud Ansatte As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord