Melesio Equity As

Org.nr: 929507428
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
11.79 %
0
86 963
2025
Oslo
26.87 %
0
86 963
2025
Oslo
0.69 %
0
20 954
2025
Oslo
0.01 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
3.81 %
100
-16 356
2025
Oslo
0.01 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
46.90 %
223 878
12 122
2025
Oslo
28.53 %
0
8 671
2025
Trollåsen
50.00 %
19 182
2 054
2025
Skedsmokorset
45.86 %
13 047
-5 818
2025
Kråkerøy
2.87 %
13 047
-5 818
2025
Kråkerøy
0.01 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Corda Group As
Prosent:
11.79 %
Resultat:
86 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Corda Group As
Prosent:
26.87 %
Resultat:
86 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elektroimportøren As
Prosent:
0.69 %
Resultat:
20 954
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lv-Holding As
Prosent:
3.81 %
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-16 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rent Renholdstjenester As
Prosent:
46.90 %
Driftsinntekter:
223 878
Resultat:
12 122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Scandec Holding As
Prosent:
28.53 %
Resultat:
8 671
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Stillas Spesialisten As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
19 182
Resultat:
2 054
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Straye Gruppen As
Prosent:
45.86 %
Driftsinntekter:
13 047
Resultat:
-5 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Straye Gruppen As
Prosent:
2.87 %
Driftsinntekter:
13 047
Resultat:
-5 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
221 620
21 688
2025
Kristiansand S
100.00%
93
98 643
2025
Oslo
100.00%
21 789
-58
2025
Oslo
100.00%
1 597 354
16 119
2025
Oslo
100.00%
0
31 750
2025
Oslo
100.00%
1 211 488
60 676
2025
Oslo
100.00%
346 924
59 185
2025
Oslo
100.00%
7 555
681
2025
Oslo
100.00%
2 919
-14 818
2025
Vestby
100.00%
31 860
3 203
2025
Oslo
100.00%
90 723
12 348
2025
Oslo
93.56%
412 760
7 058
2025
Kråkerøy
80.00%
108 814
2 808
2025
Kråkerøy
80.00%
18 114
523
2025
Stathelle
72.50%
81 413
5 102
2025
Kråkerøy
50.00%
11 478
231
2025
Kråkerøy
40.00%
11 590
-557
2025
Gressvik
27.78%
234 402
10 591
2025
Kolbotn
10.00%
19 182
2 054
2025
Skedsmokorset
0.43%
0
86 963
2025
Oslo
Cenco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221 620
Resultat:
21 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Corda As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
93
Resultat:
98 643
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elektroimportøren Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 789
Resultat:
-58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elektroimportøren Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 597 354
Resultat:
16 119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Floor Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
31 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Namron As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 211 488
Resultat:
60 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sans Bygg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
346 924
Resultat:
59 185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Solid Rørfornying As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 555
Resultat:
681
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spoton As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 919
Resultat:
-14 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Trygg Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
31 860
Resultat:
3 203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Trygg Vvs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
90 723
Resultat:
12 348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Straye Stålbygg As
Prosent:
93.56
Driftsinntekter:
412 760
Resultat:
7 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Straye Hybridbygg As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
108 814
Resultat:
2 808
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Straye Industri As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
18 114
Resultat:
523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Straye Tak As
Prosent:
72.50
Driftsinntekter:
81 413
Resultat:
5 102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Straye Montasje As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
11 478
Resultat:
231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Stålbygg As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
11 590
Resultat:
-557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gressvik
Scandec Systemer AS
Prosent:
27.78
Driftsinntekter:
234 402
Resultat:
10 591
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Stillas Spesialisten As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
19 182
Resultat:
2 054
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Corda Group As
Prosent:
0.43
Driftsinntekter:
0
Resultat:
86 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo