Per Tommy Ødegård

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 855
58
2025
Rennebu
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
1 855
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 855
58
2025
Rennebu
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
1 855
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.05 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
50.50 %
1 855
58
2025
Rennebu
Eierskap
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.05 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Vvs As
Prosent:
50.50 %
Driftsinntekter:
1 855
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Marita Schevik Ødegård's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Tommy Ødegård's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Marita's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 323
2 182
2025
Rennebu
100.00%
3 323
2 182
2025
Rennebu
100.00%
3 323
2 182
2025
Rennebu
40.00%
3 323
2 182
2025
Rennebu
25.00%
3 323
2 182
2025
Oslo
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.51%
60 452
75
2025
Oslo
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo