Per Braaten

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Tau
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 702
348
2025
Tau
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 702
Resultat:
348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 395 091
43 833
2025
Stavanger
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
50.00 %
1 702
348
2025
Tau
0.00 %
-441
23 183
2025
Stavanger
Eierskap
Akva Group ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 395 091
Resultat:
43 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Tau Fysioterapi Og Trening As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 702
Resultat:
348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Zaptec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Anita Iversen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Braaten's roller
Daglig leder, Styremedlem
1 702
348
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anita's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Per's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker