Magnus Pettersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

36 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

36 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.00 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
0.00 %
162 000
691 000
2025
Oslo
0.00 %
17 859
865 772
2025
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
95 213
-181 557
2025
Porsgrunn
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
100.00 %
632
-75
2025
Kolsås
0.00 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
15 044
-18 337
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
85 502
145 949
2025
Oslo
0.00 %
0
25 000
2025
Oslo
0.00 %
11 317 000
6 962 000
2025
Stavanger
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
25 179
4 358 747
2025
Lysaker
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
0.00 %
432 711
139 483
2025
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
B2 Impact Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
162 000
Resultat:
691 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bonheur ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
17 859
Resultat:
865 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hydrogenpro Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 213
Resultat:
-181 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
M Pettersen As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
632
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolsås
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Pioneer Property Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 044
Resultat:
-18 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Selvaag Bolig Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
85 502
Resultat:
145 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Smartoptics Group Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
25 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sparebank 1 Sør-Norge Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
11 317 000
Resultat:
6 962 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Wilh. Wilhelmsen Holding ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
25 179
Resultat:
4 358 747
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zalaris Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
432 711
Resultat:
139 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
94.00%
103
-200
2025
Bergen
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim