Marius Roth Christensen

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Nøtterøy
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Nøtterøy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Oslo
Styreleder
0
0
2025
Oslo
Styremedlem
1 206
165
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 206
Resultat:
165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.73 %
95 251
12 420
2025
Oslo
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00 %
0
0
2025
Oslo
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Havferd As
Prosent:
4.73 %
Driftsinntekter:
95 251
Resultat:
12 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
324 057
Resultat:
-92 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rothor As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
14 716
-6 435
2025
Oslo
100.00%
41 445
2 625
2025
Trondheim
51.00%
9 477
-645
2025
Trondheim
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salt Scene As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 716
Resultat:
-6 435
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skur 53 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
41 445
Resultat:
2 625
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Fyrkammer As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
9 477
Resultat:
-645
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker