Ingar Warholm

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
11
2
2025
Moltustranda
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moltustranda
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
290 964
-144 693
2025
Oslo
0.00 %
7 532
-16 215
2025
Oslo
0.00 %
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
525
-37 606
2025
Oslo
50.00 %
11
2
2025
Moltustranda
0.00 %
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
0.00 %
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
0.00 %
259 857
-127 580
2025
Ålesund
0.00 %
95 213
-181 557
2025
Porsgrunn
0.00 %
412
-25 786
2024
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
30 957
-10 609
2025
Arendal
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Airthings As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
290 964
Resultat:
-144 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aqua Bio Technology ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
7 532
Resultat:
-16 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eam Solar As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eqva Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Frawa Underholdning As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
11
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moltustranda
Hav Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hofseth Biocare Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
259 857
Resultat:
-127 580
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Hydrogenpro Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 213
Resultat:
-181 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Interoil Exploration And Production Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
412
Resultat:
-25 786
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norse Atlantic Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
30 957
Resultat:
-10 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Veronica Frantzen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ingar Warholm's roller
Daglig leder, Styremedlem
11
2
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Veronica's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Ingar's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker