Stian Blø

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
294
2025
Molde
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
294
2025
Molde
Eierskap
Blø Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Line Blø's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Blø's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Line's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 567
38 431
2025
Molde
100.00%
6 567
38 431
2025
Molde
80.00%
6 567
38 431
2025
Molde
72.00%
6 567
38 431
2025
Molde
55.00%
6 567
38 431
2025
Molde
50.00%
6 567
38 431
2025
Molde
50.00%
6 567
38 431
2025
Molde
19.91%
6 567
38 431
2025
Molde
8.83%
6 567
38 431
2025
Molde
0.34%
0
294
2025
Molde
Axbu As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axkraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess Co-Invest As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess As
Prosent:
72.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Fole Fin Utsikt As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Moments Climbing Holding 2 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Moments Climbing Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Høvding As
Prosent:
19.91
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axio As
Prosent:
8.83
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess Mipco As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde