Per Inge Ulvang

Ikon av en person
Mann ( f. 1948 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1948 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
53
25
2025
Hommelvik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
53
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
17 006
227 796
2025
Stavanger
78.00 %
53
25
2025
Hommelvik
Eierskap
Moreld Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
17 006
Resultat:
227 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ulvang Invest AS
Prosent:
78.00 %
Driftsinntekter:
53
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Ann-Inger Ulvang's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Inge Ulvang's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Ann-Inger's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
101 576
40 556
2024
Ålesund
100.00%
101 576
40 556
2024
Ålesund
100.00%
34 594
13 895
2025
Haugesund
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
52.48%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
50.00%
228 000
1 462 000
2025
Bergen
34.59%
101 576
40 556
2024
Oslo
33.47%
228 000
1 462 000
2025
Høvåg
31.43%
228 000
1 462 000
2025
Alta
20.00%
228 000
1 462 000
2025
Oslo
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
5.41%
101 576
40 556
2024
Hokksund
4.83%
228 000
1 462 000
2025
Namsos
4.76%
228 000
1 462 000
2025
Leka
4.72%
8 377 000
8 201 000
2025
Oslo
4.35%
101 576
40 556
2024
Ålesund
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
1.32%
228 000
1 462 000
2025
Sistranda
1.14%
17 006
227 796
2025
Stavanger
1.09%
228 000
1 462 000
2025
Jøa
0.33%
228 000
1 462 000
2025
Trondheim
0.22%
101 576
40 556
2024
Ålesund
0.15%
8 377 000
8 201 000
2025
Oslo
0.13%
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.12%
8 377 000
8 201 000
2025
Finstadjordet
0.04%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
Hexagon Raufoss As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Hexagon Technology AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Reach Subsea Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Salmar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Dåfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Farming AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Ocean As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Settefisk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar-Tunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Living Lab As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Icelandic Salmon As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Hexagon Purus Asa
Prosent:
34.59
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hellesund Fiskeoppdrett AS
Prosent:
33.47
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvåg
Kvalfjord Eiendomsselskap AS
Prosent:
31.43
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Malm Biogass As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Brudeli Green Mobility As
Prosent:
5.41
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hokksund
Namdal Investor AS
Prosent:
4.83
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Leka Industriselskap AS
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leka
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spesialistbedriften As
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Moreld Asa
Prosent:
1.14
Driftsinntekter:
17 006
Resultat:
227 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Seierstad Servicebygg AS
Prosent:
1.09
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jøa
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Salmar ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva