Kenneth Hjellegjerde

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 681
1 607
2025
Oslo
Daglig leder
1 250
1 206
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
5 681
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 250
Resultat:
1 206
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
5 681
1 607
2025
Oslo
Styreleder
1 250
1 206
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
5 681
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 250
Resultat:
1 206
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
100.00 %
5 681
1 607
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otto Helge Hjellegjerde Agenturer As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
5 681
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
103 455
-743 663
2025
Oslo
100.00%
103 455
-743 663
2025
Notodden
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
2 814
135 390
2025
Lysaker
100.00%
5 681
1 607
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
53.94%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
10.47%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
1.39%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.60%
373
-38 743
2025
Oslo
0.02%
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00%
5 681
1 607
2025
Oslo
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Hydrogen Electrolyser As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Talgø-Hjellegjerde Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 681
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.60
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
5 681
Resultat:
1 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo