Dyre Mæhle Hult

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 757
1 300
2025
Eiksmarka
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 757
Resultat:
1 300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 757
1 300
2025
Eiksmarka
Styreleder
0
837
2025
Eiksmarka
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 757
Resultat:
1 300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Tittel:
Styreleder
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
6 700
74 800
2025
Trondheim
100.00 %
0
837
2025
Eiksmarka
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
1.76 %
13 094
-5 875
2025
Sogndal
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bewi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 700
Resultat:
74 800
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Dyreriket Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rocketfarm As
Prosent:
1.76 %
Driftsinntekter:
13 094
Resultat:
-5 875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
100.00%
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
100.00%
0
837
2025
Eiksmarka
100.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Trondheim
80.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
49.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
37.00%
980
-2 111
2025
Sogndal
20.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Sandnes
17.39%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
12.50%
272
-13 016
2025
Oslo
8.69%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
8.30%
272
-13 016
2025
Oslo
8.28%
272
-13 016
2025
Oslo
7.77%
272
-13 016
2025
Oslo
7.44%
272
-13 016
2025
Oslo
7.19%
272
-13 016
2025
Oslo
6.98%
272
-13 016
2025
Gjøvik
6.76%
10 943 000
4 608 000
2025
Oslo
6.62%
272
-13 016
2025
Lysaker
6.07%
272
-13 016
2025
Oslo
6.02%
272
-13 016
2025
Tønsberg
5.91%
272
-13 016
2025
Oslo
5.43%
272
-13 016
2025
Bergen
5.26%
272
-13 016
2025
Oslo
5.25%
272
-13 016
2025
Oslo
5.23%
272
-13 016
2025
Oslo
4.88%
272
-13 016
2025
Oslo
4.59%
272
-13 016
2025
Oslo
4.57%
272
-13 016
2025
Oslo
4.43%
272
-13 016
2025
Oslo
4.16%
272
-13 016
2025
Oslo
4.01%
272
-13 016
2025
Oslo
3.98%
272
-13 016
2025
Bergen
3.89%
272
-13 016
2025
Oslo
3.69%
272
-13 016
2025
Stavanger
3.39%
272
-13 016
2025
Stavanger
3.12%
272
-13 016
2025
Oslo
3.01%
272
-13 016
2025
Trondheim
2.90%
272
-13 016
2025
Oslo
2.69%
272
-13 016
2025
Oslo
2.34%
5 275
-7 843
2025
Oslo
1.94%
272
-13 016
2025
Trondheim
1.72%
0
837
2025
Sogndal
1.63%
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
1.56%
272
-13 016
2025
Tranby
1.53%
272
-13 016
2025
Oslo
1.36%
272
-13 016
2025
Oslo
1.36%
272
-13 016
2025
Oslo
1.18%
2 791
-2 470
2025
Hvalstad
1.03%
272
-13 016
2025
Oslo
0.50%
0
837
2025
Sogndal
0.48%
13 094
-5 875
2025
Byrknesøy
0.43%
0
837
2025
Eidsvåg I Åsane
0.32%
0
837
2025
Oslo
0.11%
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Aker Solutions Financial Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bitfabrikken As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nlink As
Prosent:
37.00
Driftsinntekter:
980
Resultat:
-2 111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Cleria As
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dplan Project As
Prosent:
8.30
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tempogene As
Prosent:
8.28
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Emerald Geomodelling As
Prosent:
7.77
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Brain Tech As
Prosent:
7.44
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Seafood7 As
Prosent:
7.19
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mobai As
Prosent:
6.98
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Compax Solutions As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Foodsoft As
Prosent:
6.07
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cubit As
Prosent:
6.02
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Zendera As
Prosent:
5.91
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
7analytics As
Prosent:
5.43
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Grin As
Prosent:
5.26
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gire As
Prosent:
5.25
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Soundsensing As
Prosent:
5.23
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Völur Nor Holdco As
Prosent:
4.88
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aidee Health As
Prosent:
4.59
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Veira As
Prosent:
4.57
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Plaace As
Prosent:
4.43
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Curipod As
Prosent:
4.16
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Findable As
Prosent:
4.01
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rucoria As
Prosent:
3.98
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Invivo Bionics As
Prosent:
3.89
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aivero As
Prosent:
3.69
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Factiverse As
Prosent:
3.39
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norwegian Mycelium As
Prosent:
3.12
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ocean Space Acoustics As
Prosent:
3.01
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Solgt.No As
Prosent:
2.90
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Accountflow As
Prosent:
2.69
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Surfact As
Prosent:
2.34
Driftsinntekter:
5 275
Resultat:
-7 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nomono As
Prosent:
1.94
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rockethouse As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
0
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Aker Solutions Asa
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nordic Convenience Group As
Prosent:
1.56
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Parqio As
Prosent:
1.53
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Campanyon As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Minuendo As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
.Eagl Technologies As
Prosent:
1.18
Driftsinntekter:
2 791
Resultat:
-2 470
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hvalstad
Favrit As
Prosent:
1.03
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rocketfarm As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Beat Technology As
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
13 094
Resultat:
-5 875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Byrknesøy
Techair As
Prosent:
0.43
Driftsinntekter:
0
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvåg I Åsane
Startuplab Founders Fund Iii As
Prosent:
0.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
837
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker