Remi André Netteland

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Lyngdal
Daglig leder
200
107
2025
Lyngdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
200
107
2025
Lyngdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
200
107
2025
Lyngdal
0.02 %
16 696
1 694
2025
Stavanger
Eierskap
Netteland Horizon As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Sosolo As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
16 696
Resultat:
1 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
200
107
2025
Lyngdal
100.00%
16 696
1 694
2025
Stavanger
100.00%
12 515
-1 703
2025
Stavanger
100.00%
12 515
-1 703
2025
Stavanger
100.00%
16 696
1 694
2025
Bergen
100.00%
200
107
2025
Lyngdal
100.00%
200
107
2025
Lyngdal
100.00%
12 515
-1 703
2025
Stavanger
100.00%
507
-128
2024
Lyngdal
90.00%
12 515
-1 703
2025
Stavanger
88.00%
16 696
1 694
2025
Bergen
50.00%
200
107
2025
Lyngdal
9.09%
17
-252
2025
Vanse
5.41%
16 696
1 694
2025
Stavanger
Cadens As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Employ As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 696
Resultat:
1 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Employ Helse As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 515
Resultat:
-1 703
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Employ Samdrift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 515
Resultat:
-1 703
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Entreprenerdy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 696
Resultat:
1 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Media Sør Productions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Mediacore As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Sosolo Collective As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 515
Resultat:
-1 703
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
The Volume As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
507
Resultat:
-128
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lyngdal
Artistfellesskapet As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
12 515
Resultat:
-1 703
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Entytech As
Prosent:
88.00
Driftsinntekter:
16 696
Resultat:
1 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kelohr As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
200
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Neotechnology As
Prosent:
9.09
Driftsinntekter:
17
Resultat:
-252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Sosolo As
Prosent:
5.41
Driftsinntekter:
16 696
Resultat:
1 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger