Gaute Vigleik Vorren

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-8
2025
Måløy
Daglig leder
1 026 712
14 893
2025
Måløy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
23
Driftsinntekter:
1 026 712
Resultat:
14 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-8
2025
Måløy
Styreleder
164
-380
2025
Måløy
Styreleder
2 650
2 578
2025
Måløy
Styreleder
0
-6
2025
Måløy
Styreleder
0
-8
2025
Måløy
Styremedlem
5 447
1 374
2025
Deknepollen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
164
Resultat:
-380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 650
Resultat:
2 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
5 447
Resultat:
1 374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.44 %
1 026 712
14 893
2025
Måløy
Eierskap
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Mhservice As
Prosent:
0.44 %
Driftsinntekter:
1 026 712
Resultat:
14 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-8
2025
Måløy
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
2 650
2 578
2025
Måløy
100.00%
0
-6
2025
Måløy
50.00%
0
-8
2025
Måløy
30.00%
750
70
2025
Måløy
23.53%
902
17
2025
Deknepollen
2.79%
24 281
1 212
2025
Måløy
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
0.44%
1 026 712
14 893
2025
Måløy
0.07%
20
-243
2025
Svelgen
Måløy Havneservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mhservice Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 650
Resultat:
2 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mørebunkers As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Gjøsund Bunkersanlegg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Maritime Group As
Prosent:
23.53
Driftsinntekter:
902
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Måløy Adventure As
Prosent:
2.79
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mhservice As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
1 026 712
Resultat:
14 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen