Rune Midtgård

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
0
-4 659
2025
Vettre
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
100.00 %
0
0
2025
Trondheim
0.00 %
30 733
-10 176
2025
Sistranda
0.00 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Green Minerals As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-4 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Lade Eiendom As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Måsøval As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
30 733
Resultat:
-10 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
125 797
12 379
2025
Sistranda
100.00%
88 523
25 781
2025
Åsenfjord
100.00%
31 457
1 128
2025
Sistranda
100.00%
1 942 775
73 753
2025
Sistranda
100.00%
1 383
774
2025
Vartdal
100.00%
158 652
-35 333
2025
Knarrlagsund
100.00%
64 129
17 194
2025
Sistranda
100.00%
1 963 970
-241 205
2025
Sistranda
100.00%
9 615
-14
2025
Sistranda
100.00%
2 414 371
-1 976
2025
Ålesund
100.00%
492 406
83 985
2025
Sistranda
100.00%
65 335
14 344
2025
Norangsfjorden
100.00%
78 875
8 324
2025
Vartdal
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
65.00%
56 695
-6 987
2025
Averøy
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
16.33%
20 971
1 772
2025
Trondheim
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
Måsøval Akva As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
125 797
Resultat:
12 379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Åsen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
88 523
Resultat:
25 781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åsenfjord
Måsøval Crew As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
31 457
Resultat:
1 128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Drift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 942 775
Resultat:
73 753
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Eiendom Sunnmøre As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 383
Resultat:
774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vartdal
Måsøval Harvest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
158 652
Resultat:
-35 333
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Knarrlagsund
Måsøval Laksåvika As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 129
Resultat:
17 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Lisens As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 963 970
Resultat:
-241 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Processing As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 615
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Sales As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 414 371
Resultat:
-1 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Måsøval Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
492 406
Resultat:
83 985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Måsøval Urke As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 335
Resultat:
14 344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Norangsfjorden
Måsøval Vartdal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
78 875
Resultat:
8 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vartdal
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Pure Norwegian Seafood AS
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
56 695
Resultat:
-6 987
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Averøy
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
16.33
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre