Ørjan Kristian Bohlin

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

16 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

16 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-222
2025
Mo I Rana
Styremedlem
0
-998
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
-998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
412
-25 786
2024
Oslo
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
50.00 %
0
-998
2025
Mo I Rana
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Interoil Exploration And Production Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
412
Resultat:
-25 786
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Økb Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Kurt Arve Bohlin's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ørjan Kristian Bohlin's roller
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem
Kurt's rolle:
Styreleder
Ørjan's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
100.00%
2 224
-73
2025
Leirfjord
100.00%
0
-998
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
33.33%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
25.00%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
21.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
16.67%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
16.67%
35 096
-496
2025
Leirfjord
14.94%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
11.87%
35 096
-496
2025
Tonnes
10.75%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
2.19%
35 096
-496
2025
Mosjøen
1.98%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
1.00%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.53%
35 096
-496
2025
Sandnessjøen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Økb Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker