Elin Aasbjørg Høyland

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1959 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1959 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Oslo
Daglig leder
257
632
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
257
Resultat:
632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
257
632
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
257
Resultat:
632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
100.00 %
257
632
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rona As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
257
Resultat:
632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Julie Claire Lydall's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Elin Aasbjørg Høyland's roller
Varamedlem
257
632
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Julie's rolle:
Varamedlem
Elin's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
91.98%
8 442
7 619
2024
Bergen
20.00%
1 972
-4 541
2025
Kokstad
5.69%
0
-6
2025
Os
4.80%
0
-6
2025
Os
2.48%
5 436
-4 515
2025
Lysaker
H2 Marine As
Prosent:
91.98
Driftsinntekter:
8 442
Resultat:
7 619
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
The Ship As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
1 972
Resultat:
-4 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kokstad
H2 Marine Investor As
Prosent:
5.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
The Ship Investor As
Prosent:
4.80
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Greenpowerhub As
Prosent:
2.48
Driftsinntekter:
5 436
Resultat:
-4 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker