Jomar Selvaag

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
4 730
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
4 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
4 730
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
4 730
2025
Oslo
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Breiseth Invest AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
4 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

-
Birthe Mørreaunet Selvaag's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jomar Selvaag's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem
Birthe's rolle:
Styreleder
Jomar's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
53.94%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
10.47%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
2.92%
0
4 730
2025
Oppegård
1.39%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00%
0
4 730
2025
Lysaker
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Safety Systems AS
Prosent:
2.92
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppegård
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker