Jørn Ola Tranvåg

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 956
1 756
2025
Ålesund
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 956
Resultat:
1 756
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.20 %
69 302
-625
2025
Mauseidvåg
100.00 %
1 956
1 756
2025
Ålesund
Eierskap
As Sula Rutelag
Prosent:
0.20 %
Driftsinntekter:
69 302
Resultat:
-625
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mauseidvåg
Tranvåg Maritime As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 956
Resultat:
1 756
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Elena Tranvåg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jørn Ola Tranvåg's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem
Elena's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
872 000
743 000
2025
Lysaker
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Fornebu
100.00%
872 000
743 000
2025
Lysaker
100.00%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
100.00%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
100.00%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
100.00%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
100.00%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
100.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
100.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
98.93%
678 000
19 476 000
2024
Arendal
50.00%
69 302
-625
2025
Mauseidvåg
20.00%
872 000
743 000
2025
Gardermoen
15.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Sandnes
9.35%
8 096 000
4 307 000
2025
Hammerfest
6.62%
678 000
19 476 000
2024
Oslo
6.52%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
1.34%
872 000
743 000
2025
Oslo
0.91%
678 000
19 476 000
2024
Lyngdal
0.50%
69 302
-625
2025
Ålesund
0.48%
8 096 000
4 307 000
2025
Kjørsvikbugen
0.28%
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.01%
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.00%
1 956
1 756
2025
Elnesvågen
0.00%
1 956
1 756
2025
Stavanger
Nas Eire Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Norwegian Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Crew Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Reward As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Wf Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salmon Evolution Dale As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Salmon Evolution International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Salmon Evolution Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Salmon Evolution Sales As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Salmon Evolution Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Telenor Communication Ii AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Digital Infrastructure Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Forsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Growth Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Gti AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Kb AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Mobile Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Networks Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Telenor Shared Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Telenor Maritime As
Prosent:
98.93
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Arendal
Sula Touring As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
69 302
Resultat:
-625
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mauseidvåg
Airport Coordination Norway AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Toppindustrisenteret As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norsk E-Fuel As
Prosent:
1.34
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lister Nyskaping AS
Prosent:
0.91
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lyngdal
Visit Northwest As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
69 302
Resultat:
-625
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Telenor ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 956
Resultat:
1 756
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 956
Resultat:
1 756
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger