Hanne Klamerholm

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1958 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1958 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 456
830
2025
Jar
Styreleder
10 375
1 453
2025
Oslo
Styreleder
10 190
1 590
2025
Jar
Styreleder
0
178
2025
Jar
Styreleder
0
489
2025
Jar
Styreleder
0
816
2025
Jar
Styreleder
890
727
2025
Jar
Styreleder
7 263
683
2025
Jar
Styreleder
0
230
2025
Jar
Styreleder
14 697
1 865
2025
Jar
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 456
Resultat:
830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
17
Driftsinntekter:
10 375
Resultat:
1 453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
10 190
Resultat:
1 590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
816
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
890
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
7 263
Resultat:
683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
24
Driftsinntekter:
14 697
Resultat:
1 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
10 375
1 453
2025
Oslo
100.00 %
10 190
1 590
2025
Jar
100.00 %
0
178
2025
Jar
100.00 %
0
489
2025
Jar
100.00 %
0
816
2025
Jar
100.00 %
14 697
1 865
2025
Jar
Eierskap
Barnehagenvår Josefine As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
10 375
Resultat:
1 453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Barnehagenvår Sofus As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
10 190
Resultat:
1 590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Hannek 1 As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Hannek 2 As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Hannek 4 As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
816
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Mazut Oslo As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
14 697
Resultat:
1 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Atle Von Der Fehr's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hanne Klamerholm's roller
Kvinne
1 forbindelser
-
Theresa Groth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hanne Klamerholm's roller
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Atle's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem
Theresa's rolle:
Styreleder
Hanne's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
816
2025
Jar
100.00%
0
816
2025
Jar
100.00%
0
489
2025
Jar
100.00%
0
178
2025
Jar
Antea Oslo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
816
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Kapellveien 25 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
816
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Mazut As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Mazut Lindebergveien As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar