Ola Almenningen

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hjelmeland
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hjelmeland
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 275
-263
2025
Hjelmeland
Styreleder
0
403
2025
Hjelmeland
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 275
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Tittel:
Styreleder
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
403
2025
Hjelmeland
4.83 %
391
911
2025
Stavanger
Eierskap
Lighedlå Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Morcidea As
Prosent:
4.83 %
Driftsinntekter:
391
Resultat:
911
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 275
-263
2025
Hjelmeland
100.00%
18
-89
2025
Stavanger
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
17.94%
2 037
-5 393
2025
Kopervik
2.20%
0
-11 743
2025
Sandnes
0.29%
3 956
-108
2025
Jørpeland
0.11%
693
-2 794
2024
Brøttum
0.07%
4 556
4 063
2025
Måløy
Hjelmeland Autosenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 275
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Morcidea Apartments As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18
Resultat:
-89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Verji Tech As
Prosent:
17.94
Driftsinntekter:
2 037
Resultat:
-5 393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kopervik
Ferdocean Shipping As
Prosent:
2.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Reisemål Ryfylke As
Prosent:
0.29
Driftsinntekter:
3 956
Resultat:
-108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Pha Healthcare As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
693
Resultat:
-2 794
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Brøttum
Ofs Norge As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy