Arne Cornel Velde

Ikon av en person
Mann ( f. 1949 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1949 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
4 282
579
2025
Hagan
Daglig leder
19
1 029
2025
Jessheim
Daglig leder
18
-10
2025
Jessheim
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 282
Resultat:
579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
18
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
4 282
579
2025
Hagan
Styreleder
19
1 029
2025
Jessheim
Styreleder
18
-10
2025
Jessheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 282
Resultat:
579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
18
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
19
1 029
2025
Jessheim
0.01 %
0
-1 353
2025
Oslo
0.11 %
0
-3 276
2025
Oslo
0.57 %
26 468
-40 250
2025
Moss
0.04 %
15 044
-18 337
2025
Oslo
Eierskap
Acv Invest AS
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
First Mover Group Holding As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-1 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ml 33 Invest As
Prosent:
0.11 %
Resultat:
-3 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Onna Greens As
Prosent:
0.57 %
Driftsinntekter:
26 468
Resultat:
-40 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Pioneer Property Group Asa
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
15 044
Resultat:
-18 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Arne Mathias Velde's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Arne Cornel Velde's roller
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Arne's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
19
1 029
2025
Hagan
100.00%
0
-1 353
2025
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
19
1 029
2025
Jessheim
100.00%
13 568
-154 086
2024
Oslo
100.00%
13 568
-154 086
2024
Trondheim
100.00%
13 568
-154 086
2024
Oslo
100.00%
17 728
10 774
2025
Oslo
100.00%
17 728
10 774
2025
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
33.33%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
32.30%
13 568
-154 086
2024
Oslo
24.29%
13 568
-154 086
2024
Oslo
13.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Overhalla
11.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Isdalstø
10.58%
24 555 000
48 834 000
2024
Namsos
8.09%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
5.71%
24 555 000
48 834 000
2024
Ås
5.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
5.36%
24 555 000
48 834 000
2024
Lærdal
4.72%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
4.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Steinkjer
3.68%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
3.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
2.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Hamar
2.62%
24 555 000
48 834 000
2024
Bulandet
2.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
2.25%
24 555 000
48 834 000
2024
Gaupne
1.97%
24 555 000
48 834 000
2024
Førde
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Korgen
1.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.21%
24 555 000
48 834 000
2024
Verdal
0.70%
24 555 000
48 834 000
2024
Skulestadmo
0.47%
24 555 000
48 834 000
2024
Ringebu
0.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Årland
0.28%
24 555 000
48 834 000
2024
Askim
0.27%
24 555 000
48 834 000
2024
Eidsvoll
0.17%
24 555 000
48 834 000
2024
Vassenden
0.16%
24 555 000
48 834 000
2024
Rauland
0.14%
24 555 000
48 834 000
2024
Moen
0.13%
24 555 000
48 834 000
2024
Harstad
0.11%
19
1 029
2025
Oslo
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Elverum
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Sandvika
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Alvdal
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Fredrikstad
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Lysaker
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Bergen
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Lysaker
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Froland
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Kongsberg
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
19
1 029
2025
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Fornebu
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
A & A Pool As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
First Mover Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gjensidige Mobility Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Norge AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Pensjonsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Lokal Forsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Malling Core Plus Ii Feeder As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mel Gardermoen 37 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jessheim
Ppi Forvaltning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Public Property Drift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Public Property Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Realia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 728
Resultat:
10 774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Relokator As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 728
Resultat:
10 774
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Samtrygd As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mcg As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Offentlig Bygg Askøy Invest As
Prosent:
32.30
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Terningen Invest As
Prosent:
24.29
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Overhalla Servicebygg AS
Prosent:
13.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Overhalla
Landbrukets Eigedomsselskap AS
Prosent:
11.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Isdalstø
Midvest I AS
Prosent:
10.58
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Namsos
Signord As
Prosent:
8.09
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mimiro Holding As
Prosent:
5.71
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ås
Geoproceeds As
Prosent:
5.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Lærdal Energi As
Prosent:
5.36
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lærdal
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
T:Lab As
Prosent:
4.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Steinkjer
Norinnova Invest AS
Prosent:
3.68
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Norinnova As
Prosent:
3.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Klosser Innovasjon As
Prosent:
2.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Lerøy Bulandet As
Prosent:
2.62
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bulandet
Svs Melhuset AS
Prosent:
2.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Luster Energiverk AS
Prosent:
2.25
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Gaupne
Fjord Invest Såkorn As
Prosent:
1.97
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Førde
Helgeland Industriutvikling As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Helgeland Invest As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
As Skog Partner
Prosent:
1.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Korgen
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
1.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tindved As
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Verdal
Voss Golfbaner AS
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Skulestadmo
Gudbrandsdal Industrier AS
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ringebu
Samnanger Bladlag AS
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Årland
Bøndenes Hus Askim As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Askim
As Eidsvold Blad
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eidsvoll
Jølster Skisenter As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vassenden
Rauland Turist AS
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Rauland
Nasjonalt Senter For Nordlandshest /Lyngshest As
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moen
Kupa As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Harstad
Ml 33 Invest As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
AS Østlendingen
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Elverum
Norconsult Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandvika
Norsk Naturgjødsel As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alvdal
Europris Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fredrikstad
Sparebank 1 Smn
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Til Fotball As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Aker ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Mowi Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Orkla ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Arendal Lufthavn Gullknapp AS
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Froland
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kongsberg
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Public Property Invest Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
19
Resultat:
1 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger