Sverre Nymo

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Oppegård
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Oppegård
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Oppegård
Styreleder
7 339
39
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oppegård
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
7 339
Resultat:
39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.30 %
7 339
39
2025
Alta
Eierskap
Visjona As
Prosent:
20.30 %
Driftsinntekter:
7 339
Resultat:
39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 590
374
2025
Alta
100.00%
2 277
161
2025
Kirkenes
19.61%
9 921
211
2025
Honningsvåg
11.11%
259
-100
2024
Kirkenes
2.64%
225
-1 904
2025
Alta
0.90%
11 329
-12 781
2025
Alta
0.51%
11 843
-2 088
2025
Alta
Finnmarkskonferansen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 590
Resultat:
374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Kirkeneskonferansen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 277
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kirkenes
Nordkappregionen Næringshage As
Prosent:
19.61
Driftsinntekter:
9 921
Resultat:
211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Honningsvåg
Tivoli North As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
259
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kirkenes
M-Trax As
Prosent:
2.64
Driftsinntekter:
225
Resultat:
-1 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Avju Solutions As
Prosent:
0.90
Driftsinntekter:
11 329
Resultat:
-12 781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Orinor As
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
11 843
Resultat:
-2 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta