Einar Vuttudal

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 226
-842
2024
Orkanger
Daglig leder
561
-90
2024
Orkanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 226
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
561
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-29
2024
Orkanger
Styreleder
1 226
-842
2024
Orkanger
Styreleder
65
-32
2025
Orkanger
Styreleder
561
-90
2024
Orkanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 226
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
65
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
561
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.33 %
0
0
2024
Bergen
100.00 %
0
-29
2024
Orkanger
0.02 %
130
3 267
2025
Kyrksæterøra
Eierskap
Captar AS
Prosent:
0.33 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Einar Wuttudal Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Sodvin Holding As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
-
Lars Bjørn Vuttudal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Vuttudal's roller
Kvinne
1 forbindelser
-
Oda Olsen Vuttudal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Vuttudal's roller
-
Terje Berbusmel Løkstad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Vuttudal's roller
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Lars's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Oda's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
100.00%
5 144
-88 512
2025
Trondheim
100.00%
0
-29
2024
Orkanger
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
284 407
91 439
2025
Kyrksæterøra
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
112 150
3 961
2025
Bergen
100.00%
0
-1 704
2025
Kyrksæterøra
100.00%
0
-1 704
2025
Surnadal
100.00%
0
-1 704
2025
Kyrksæterøra
100.00%
130
3 267
2025
Kyrksæterøra
100.00%
284 407
91 439
2025
Kyrksæterøra
100.00%
284 407
91 439
2025
Kyrksæterøra
100.00%
0
-29
2024
Orkanger
81.79%
0
0
2024
Tiller
75.00%
0
-371
2024
Tiller
75.00%
284 407
91 439
2025
Kyrksæterøra
70.00%
0
-29
2024
Orkanger
62.67%
0
-371
2024
Tiller
62.50%
0
-371
2024
Tiller
60.01%
284 407
91 439
2025
Hitra
50.30%
284 407
91 439
2025
Trondheim
48.00%
598
281
2025
Halsanaustan
46.42%
130
3 267
2025
Kyrksæterøra
39.98%
598
281
2025
Kyrksæterøra
38.17%
0
-371
2024
Tiller
33.33%
130
3 267
2025
Kyrksæterøra
33.33%
284 407
91 439
2025
Kyrksæterøra
20.12%
130
3 267
2025
Trondheim
20.00%
284 407
91 439
2025
Åfjord
19.00%
130
3 267
2025
Fannrem
8.07%
598
281
2025
Hellandsjøen
7.37%
284 407
91 439
2025
Rissa
7.16%
111 130
5 826
2025
Kyrksæterøra
6.92%
1 226
-842
2024
Melhus
4.98%
130
3 267
2025
Kjørsvikbugen
2.65%
284 407
91 439
2025
Vanvikan
2.50%
284 407
91 439
2025
Oslo
2.04%
196 988
31 810
2025
Begnadalen
2.02%
284 407
91 439
2025
Bergen
1.89%
284 407
91 439
2025
Oslo
1.70%
0
-29
2024
Tiller
1.55%
284 407
91 439
2025
Oslo
1.45%
130
3 267
2025
Brekstad
1.13%
284 407
91 439
2025
Oslo
1.08%
284 407
91 439
2025
Kvinesdal
0.77%
1 226
-842
2024
Oslo
0.70%
130
3 267
2025
Bergen
0.66%
284 407
91 439
2025
Sistranda
0.53%
284 407
91 439
2025
Namsos
0.50%
284 407
91 439
2025
Bergen
0.44%
196 988
31 810
2025
Fannrem
0.35%
284 407
91 439
2025
Oslo
0.25%
0
-371
2024
Tiller
0.23%
284 407
91 439
2025
Trondheim
0.10%
284 407
91 439
2025
Grong
0.07%
284 407
91 439
2025
Sandnes
0.05%
1 226
-842
2024
Meldal
0.05%
284 407
91 439
2025
Kristiansund N
Energimester As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Energipartner As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 144
Resultat:
-88 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ewe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Groft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kystregionen Eiendomsmegling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Rasjonell Beredskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rasjonell Elektrisk Nettvirksomhet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Gis-beredskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Ip As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Sjøkabelberedskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Transformatorberedskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Søa Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Søa Handelssenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Søa Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Sodvin As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Trøndelag Eiendomsmegling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Trøndelag Økonomi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Wuttudal & Flaaskog Invest AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Unit Forsikring As
Prosent:
81.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norinvest3 As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Trøndelag Regnskap As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Orkla Liftutleie As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Orkanger
Norinvest1 As
Prosent:
62.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Norinvest2 As
Prosent:
62.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Trøndelag Økonomi & Hr As
Prosent:
60.01
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hitra
Nye Nidaros Holding As
Prosent:
50.30
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Drivilag As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
598
Resultat:
281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halsanaustan
Søa Holding As
Prosent:
46.42
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Solberg Fysioterapi Og Trening As
Prosent:
39.98
Driftsinntekter:
598
Resultat:
281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Norkapital Holding AS
Prosent:
38.17
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Heim Aktivum As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Lian Vinduer As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Energipartner Holding As
Prosent:
20.12
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Fosen Progresjon As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åfjord
Nettselskapet As
Prosent:
19.00
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Svanem Biogass Holding As
Prosent:
8.07
Driftsinntekter:
598
Resultat:
281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hellandsjøen
Fosenbrua As
Prosent:
7.37
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Sodvin Holding As
Prosent:
7.16
Driftsinntekter:
111 130
Resultat:
5 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kyrksæterøra
Norwaters Holding As
Prosent:
6.92
Driftsinntekter:
1 226
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melhus
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
4.98
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Fi Gruppen As
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanvikan
Otium AS
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nettalliansen AS
Prosent:
2.04
Driftsinntekter:
196 988
Resultat:
31 810
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Begnadalen
Kredittforeningen For Sparebanker
Prosent:
2.02
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Eika Vbb As
Prosent:
1.89
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Staurin As
Prosent:
1.70
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Eika Gruppen As
Prosent:
1.55
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Trøndelag Sparebank
Prosent:
1.45
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brekstad
Eika Boligkreditt As
Prosent:
1.13
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kvinesdal Sparebank
Prosent:
1.08
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvinesdal
Nbnp 2 As
Prosent:
0.77
Driftsinntekter:
1 226
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Ren As
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
0.66
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Midvest I AS
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Brage Finans AS
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
196 988
Resultat:
31 810
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Spama AS
Prosent:
0.35
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Moore Partners As
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Kredittbanken Asa
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Grong Sparebank
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grong
Rogaland Sparebank
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Iborg As
Prosent:
0.05
Driftsinntekter:
1 226
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Meldal
Sparebank 1 Nordmøre
Prosent:
0.05
Driftsinntekter:
284 407
Resultat:
91 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N