Per Erik Edberg

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
659
-235
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
659
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
659
-235
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
659
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
94
-6 632
2025
Sandnes
0.00 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.00 %
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
0.00 %
0
665 000
2025
Sandvika
0.00 %
3 923
-46 307
2025
Sandnes
100.00 %
659
-235
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Barents Blue As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Eqva Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hav Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Norconsult Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
665 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Nos Nova As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
P. Edberg Snekkerservice As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
659
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Elisabeth Andersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Erik Edberg's roller
Varamedlem
659
-235
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Elisabeth's rolle:
Varamedlem
Per's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Sandnes
100.00%
0
-20
2025
Sunde I Sunnhordland
100.00%
1 600
-1 310
2025
Ørskog
100.00%
0
-5
2024
Ørskog
100.00%
0
-11 030
2025
Ørskog
100.00%
118 327
-21 452
2025
Fosnavåg
100.00%
46
-8 282
2025
Fosnavåg
100.00%
0
457
2025
Ørskog
100.00%
1 350
-22 367
2025
Sandnes
100.00%
0
-1 790
2025
Sandnes
100.00%
585 629
63 753
2025
Godvik
100.00%
102 728
-13 058
2025
Fosnavåg
100.00%
87 655
334
2025
Sandnes
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
176
77
2025
Fosnavåg
100.00%
0
-7
2025
Sandnes
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
28.28%
457
-784
2025
Sandnes
13.20%
685
-949
2025
Fosnavåg
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.23%
525
-37 606
2025
Oslo
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.00%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.00%
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
Barents Clean Ammonia As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandnes
Eqva Eiendom Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sunde I Sunnhordland
Eqva Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 600
Resultat:
-1 310
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørskog
Eqva Industrial Solutions Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ørskog
Eqva Renewables As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørskog
Hav Design As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
118 327
Resultat:
-21 452
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hav Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
46
Resultat:
-8 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havyard Ship Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
457
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørskog
Horisont Infra As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 350
Resultat:
-22 367
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Horisont Karbon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Norwegian Electric Systems AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
585 629
Resultat:
63 753
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Godvik
Norwegian Greentech As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
102 728
Resultat:
-13 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Nos Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
87 655
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Undheim Systems As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
176
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Vecs Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Vecs As
Prosent:
28.28
Driftsinntekter:
457
Resultat:
-784
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Fosnavåg Konserthus As
Prosent:
13.20
Driftsinntekter:
685
Resultat:
-949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Eqva Asa
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hav Group Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg