Rune Kristiansen

Ikon av en person
Mann, 62 år
Ikon av en person

0 Roller

Ikon av en person

0 Eiere

Ikon av en person
Mann, 62 år
Ikon av en person

0 Roller

Ikon av en person

0 Eiere

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
392
3 632
2025
Hagan
0.27 %
0
1 762
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
100.00 %
1 242
-43
2025
Oslo
Eierskap
Chriss Holding AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Gamle Borgenvei 20 Invest AS
Prosent:
0.27 %
Resultat:
1 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rune Kristiansen Takst AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 242
Resultat:
-43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
392
3 632
2025
Hagan
100.00%
0
43 132
2025
Oslo
72.14%
0
1 762
2025
Oslo
31.67%
0
-134
2025
Nittedal
27.15%
392
3 632
2025
Hagan
20.00%
392
3 632
2025
Hagan
19.20%
392
3 632
2025
Nittedal
18.00%
392
3 632
2025
Nittedal
16.67%
392
3 632
2025
Nittedal
16.09%
2 170
7 829
2025
Hagan
13.58%
392
3 632
2025
Oslo
8.16%
392
3 632
2025
Nittedal
5.99%
392
3 632
2025
Hagan
Karu Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Utleiemegleren As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
43 132
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Asker Hq Invest AS
Prosent:
72.14
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pardus Invest As
Prosent:
31.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Boliginvest AS
Prosent:
27.15
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Boligutleie AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tct Norge As
Prosent:
19.20
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Tcprofil As
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Sportplus As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Trondheimsveien 164 Holding As
Prosent:
16.09
Driftsinntekter:
2 170
Resultat:
7 829
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Utleiemegleren Holding As
Prosent:
13.58
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klubbsport As
Prosent:
8.16
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Folkets As
Prosent:
5.99
Driftsinntekter:
392
Resultat:
3 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan