Johan Edvard Andreassen

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
122 881
31 288
2025
Bodø
Styremedlem
2 322
977
2025
Inndyr
Varamedlem
9 197
-704
2025
Inndyr
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
122 881
Resultat:
31 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 322
Resultat:
977
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inndyr
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
9 197
Resultat:
-704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inndyr
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
50.00 %
0
-20
2026
Inndyr
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
2.27 %
122 881
31 288
2025
Bodø
0.00 %
11 317 000
6 962 000
2025
Stavanger
Eierskap
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Jora As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2026
Poststed:
Inndyr
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salten Aqua AS
Prosent:
2.27 %
Driftsinntekter:
122 881
Resultat:
31 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Sparebank 1 Sør-Norge Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
11 317 000
Resultat:
6 962 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
700
-984
2025
Bodø
100.00%
0
-6
2026
Inndyr
100.00%
50 033
224
2025
Herøy
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
Breivik I Salten
100.00%
3 074
-316
2025
Bodø
100.00%
Herøy
97.00%
98 351
11 556
2025
Herøy
97.00%
195 234
21 242
2025
Herøy
84.12%
243 921
-25 294
2025
Sørarnøy
55.15%
6 160 190
-18 798
2025
Bodø
51.00%
118 171
-2 108
2025
Bodø
51.00%
199 111
82 183
2025
Bodø
47.06%
2 551
-869
2025
Bodø
15.00%
0
183
2025
Herøy
14.66%
0
-3 462
2025
Bodø
12.89%
187 216
-6 921
2025
Breivik I Salten
9.09%
8 720
403
2025
Bodø
1.85%
8 921
386
2025
Bodø
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
14 363
14 314
2025
Ulvsvåg
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Bodø Lufthavnutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
700
Resultat:
-984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Elsha As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2026
Poststed:
Inndyr
Nordland Fartøyservice As
Prosent:
100.00
Poststed:
Herøy
North Salmon Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 033
Resultat:
224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Herøy
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salten Smolt Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Breivik I Salten
Sørarnøy Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 074
Resultat:
-316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Vågtrans As
Prosent:
100.00
Poststed:
Herøy
Færøy As
Prosent:
97.00
Driftsinntekter:
98 351
Resultat:
11 556
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Herøy
Steinar Olaisen As
Prosent:
97.00
Driftsinntekter:
195 234
Resultat:
21 242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Herøy
Salten N950 As
Prosent:
84.12
Driftsinntekter:
243 921
Resultat:
-25 294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sørarnøy
Polar Quality AS
Prosent:
55.15
Driftsinntekter:
6 160 190
Resultat:
-18 798
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Salten Salmon As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
118 171
Resultat:
-2 108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Salten Stamfisk AS
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
199 111
Resultat:
82 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Kraft Nord As
Prosent:
47.06
Driftsinntekter:
2 551
Resultat:
-869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Nordland Skipsholding As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Herøy
Nordlandsglimt As
Prosent:
14.66
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Salten Smolt As
Prosent:
12.89
Driftsinntekter:
187 216
Resultat:
-6 921
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Breivik I Salten
Nce Aquaculture As
Prosent:
9.09
Driftsinntekter:
8 720
Resultat:
403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Bodøregionens Utviklingsselskap As
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
8 921
Resultat:
386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nord-salten Kraft Holding As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
14 363
Resultat:
14 314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulvsvåg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker