Svein Ivar Iversen

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
26 196
3 469
2025
Smøla
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
26 196
Resultat:
3 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
22
9
2025
Smøla
Styremedlem
242
217
2025
Smøla
Styremedlem
Smøla
Styreleder
0
-1
2025
Smøla
Styreleder
120
178
2025
Smøla
Styreleder
26 196
3 469
2025
Smøla
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
22
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
242
Resultat:
217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
120
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
26 196
Resultat:
3 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
0
2025
Smøla
43.33 %
22
9
2025
Smøla
1.08 %
74 178
3 555
2025
Smøla
50.00 %
242
217
2025
Smøla
50.00 %
0
-1
2025
Smøla
50.00 %
120
178
2025
Smøla
57.20 %
26 196
3 469
2025
Smøla
Eierskap
Aquanor As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Ecofocus As
Prosent:
43.33 %
Driftsinntekter:
22
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Eines As
Prosent:
1.08 %
Driftsinntekter:
74 178
Resultat:
3 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Hr Folk As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
242
Resultat:
217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Promøre As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Prosmøla As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
120
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Økonomitjenesten.No As
Prosent:
57.20 %
Driftsinntekter:
26 196
Resultat:
3 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
74 178
3 555
2025
Smøla
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
100.00%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
52.48%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
50.00%
228 000
1 462 000
2025
Bergen
33.47%
228 000
1 462 000
2025
Høvåg
31.43%
228 000
1 462 000
2025
Alta
23.08%
439
-222
2025
Øvre Årdal
20.00%
228 000
1 462 000
2025
Oslo
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
7.50%
228 000
1 462 000
2025
Rørvik
6.82%
0
-1
2025
Smøla
4.83%
228 000
1 462 000
2025
Namsos
4.76%
228 000
1 462 000
2025
Leka
3.88%
0
-1
2025
Surnadal
2.78%
26 196
3 469
2025
Surnadal
1.32%
228 000
1 462 000
2025
Sistranda
1.09%
228 000
1 462 000
2025
Jøa
0.33%
228 000
1 462 000
2025
Trondheim
0.04%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
Aspire Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
74 178
Resultat:
3 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Salmar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Dåfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Farming AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Ocean As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Settefisk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar-Tunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Living Lab As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Icelandic Salmon As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Hellesund Fiskeoppdrett AS
Prosent:
33.47
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvåg
Kvalfjord Eiendomsselskap AS
Prosent:
31.43
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Samarbeidende Regnskapsbyråer AS
Prosent:
23.08
Driftsinntekter:
439
Resultat:
-222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Malm Biogass As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Biosyntech As
Prosent:
6.82
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Namdal Investor AS
Prosent:
4.83
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Leka Industriselskap AS
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leka
Biosyntech Surnadal As
Prosent:
3.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Strengen As
Prosent:
2.78
Driftsinntekter:
26 196
Resultat:
3 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Seierstad Servicebygg AS
Prosent:
1.09
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jøa
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Salmar ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva