Finn Louis Engelsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 191
1 780
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
2 191
1 780
2025
Oslo
Eierskap
Finn Engelsen AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Inger Cathrine Thorbjørnsen Engelsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Finn Louis Engelsen's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem
Inger's rolle:
Styreleder
Finn's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
100.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
100.00%
102 736
-61 099
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
100.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Trondheim
100.00%
64 090
-12 754
2025
Oslo
100.00%
64 090
-12 754
2025
Oslo
100.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
100.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
80.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
49.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
20.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Sandnes
17.39%
10 943 000
4 608 000
2025
Stavanger
9.35%
8 096 000
4 307 000
2025
Hammerfest
8.69%
10 943 000
4 608 000
2025
Fornebu
6.76%
10 943 000
4 608 000
2025
Oslo
6.52%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
1.00%
2 191
1 780
2025
Oslo
0.50%
2 191
1 780
2025
Oslo
0.50%
2 191
1 780
2025
SW4 0NP London
0.48%
8 096 000
4 307 000
2025
Kjørsvikbugen
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.02%
2 191
1 780
2025
Oslo
0.01%
2 191
1 780
2025
Paradis
0.00%
2 191
1 780
2025
Blomsterdalen
0.00%
2 191
1 780
2025
Oslo
0.00%
64 090
-12 754
2025
Oslo
0.00%
2 191
1 780
2025
Stavanger
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Healthy Pointers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
102 736
Resultat:
-61 099
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Techstep Finance As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Techstep Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Winter Mpp As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Atlantica Server As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rfsea Infrastructure Iii As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
SW4 0NP London
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Proximar Seafood As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Elliptic Laboratories Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Techstep Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 191
Resultat:
1 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger