Andrea Fernandez Bolstad

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-13
2025
Sortland
Styremedlem
Spydeberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sortland
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Poststed:
Spydeberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
33.42 %
0
-13
2025
Sortland
Eierskap
Luca Holding As
Prosent:
33.42 %
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sortland

Forbindelser

- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
100.00%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
72.54%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
54.03%
6 508
-36 805
2024
Myre
50.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
50.00%
6 508
-36 805
2024
Longyearbyen
40.00%
6 508
-36 805
2024
Stamsund
0.95%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
0.78%
6 508
-36 805
2024
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre