Sveinung Fuglseth Rasmussen

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-75
2025
Røyneberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-75
2025
Røyneberg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
-7 127
2025
Oslo
0.00 %
13 568
-154 086
2024
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
100.00 %
0
-75
2025
Røyneberg
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Petronor E&P Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-7 127
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Public Property Invest Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 568
Resultat:
-154 086
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rasve Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.03%
-2 800
-7 742
2025
Kokstad
0.00%
4 556
4 063
2025
Måløy
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Znl Energy As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
-2 800
Resultat:
-7 742
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kokstad
Ofs Norge As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy